Terug

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Laura van den Eijnde
Aanvoerder Jonna Klein-Holte
Manager Ankie de Grunt
Manager Marianne Storm
Trainer/Coach Roderick Juffermans
Ass. Trainer/Coach Guy Huiskes
Ass. Trainer Joost Damen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Wijchen D1 QZ D1 12:45
Geel-Zwart D1 Union D1 12:45
Best D1 Apeliotes D1 12:45
Weert D1 Uden D1 12:45
Oirschot D1 Maastricht D1 12:45
Oss D1 HCAS D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Maastricht D1 11 33 11 0 0
2 Oss D1 11 26 8 2 1
3 Union D1 11 23 7 2 2
4 Oirschot D1 11 22 7 1 3
5 QZ D1 11 21 6 3 2
6 Apeliotes D1 11 15 5 0 6
7 Geel-Zwart D1 11 14 4 2 5
8 HCAS D1 11 13 4 1 6
9 Weert D1 11 8 2 2 7
10 Wijchen D1 11 7 2 1 8
11 Best D1 11 4 1 1 9
12 Uden D1 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 feb !Oefenwedstrijd nnb n.n.b thuis - C-veld
3 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart D1 12:45 uit
8 mrt HCQZ D1 20:30 uit
10 mrt MHC Best D1 12:45 thuis - C-veld
17 mrt N.S.H.C. Apeliotes D1 n.n.b uit
24 mrt MHC Wijchen D1 12:45 thuis - C-veld
7 apr HCAS D1 12:45 thuis - C-veld
14 apr Maastrichtse Hockey Club MHC D1 12:45 uit
21 apr Hockey Club Uden D1 12:45 thuis - C-veld
28 apr HCQZ D1 n.n.b uit
12 mei HV Weert D1 12:45 thuis - C-veld
26 mei HC Oirschot D1 12:45 uit
2 jun Oss D1 12:45 thuis - C-veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Apeliotes D1 Best D1 (4-1)final
Uden D1 Weert D1 (2-2)final
QZ D1 Wijchen D1 (7-2)final
Maastricht D1 Oirschot D1 (7-1)final
HCAS D1 Oss D1 (2-3)final
Union D1 Geel-Zwart D1 (7-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Best D1 Union D1 (1-3)final
Oss D1 Maastricht D1 (2-3)final
Geel-Zwart D1 HCAS D1 (0-0)final
Oirschot D1 Uden D1 (4-1)final
Wijchen D1 Apeliotes D1 (0-3)final
Weert D1 QZ D1 (2-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Uden D1 Oss D1 (2-4)final
QZ D1 Oirschot D1 (1-1)final
Maastricht D1 Geel-Zwart D1 (6-2)final
HCAS D1 Best D1 (6-2)final
Union D1 Apeliotes D1 (0-1)final
Weert D1 Wijchen D1 (2-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Best D1 Maastricht D1 (0-1)final
Oss D1 QZ D1 (1-1)final
Geel-Zwart D1 Uden D1 (1-0)final
Apeliotes D1 HCAS D1 (3-4)final
Wijchen D1 Union D1 (1-3)final
Oirschot D1 Weert D1 (10-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Uden D1 Best D1 (0-2)final
HCAS D1 Union D1 (0-2)final
Maastricht D1 Apeliotes D1 (3-2)final
Oirschot D1 Wijchen D1 (2-0)final
QZ D1 Geel-Zwart D1 (1-0)final
Weert D1 Oss D1 (1-4)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Apeliotes D1 Uden D1 (2-1)final
Geel-Zwart D1 Weert D1 (3-0)final
Best D1 QZ D1 (0-1)final
Oss D1 Oirschot D1 (3-2)final
Wijchen D1 HCAS D1 (2-1)final
Union D1 Maastricht D1 (0-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
QZ D1 Apeliotes D1 (3-0)final
Maastricht D1 HCAS D1 (6-0)final
Uden D1 Union D1 (1-5)final
Oss D1 Wijchen D1 (4-1)final
Weert D1 Best D1 (4-2)final
Oirschot D1 Geel-Zwart D1 (2-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Union D1 QZ D1 (1-1)final
HCAS D1 Uden D1 (4-2)final
Apeliotes D1 Weert D1 (2-1)final
Geel-Zwart D1 Oss D1 (1-4)final
Best D1 Oirschot D1 (1-3)final
Wijchen D1 Maastricht D1 (1-4)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Uden D1 Maastricht D1 (0-2)final
Oss D1 Best D1 (2-0)final
Geel-Zwart D1 Wijchen D1 (3-1)final
Oirschot D1 Apeliotes D1 (7-0)scheduled
Weert D1 Union D1 (0-1)final
QZ D1 HCAS D1 (2-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Maastricht D1 QZ D1 (3-1)final
Uden D1 Wijchen D1 (2-1)final
HCAS D1 Weert D1 (4-0)final
Apeliotes D1 Oss D1 (1-4)final
Union D1 Oirschot D1 (4-2)final
Best D1 Geel-Zwart D1 (3-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Geel-Zwart D1 Apeliotes D1 (4-1)final
QZ D1 Uden D1 (8-1)final
Oirschot D1 HCAS D1 (2-0)final
Oss D1 Union D1 (1-1)final
Wijchen D1 Best D1 (3-0)final
Weert D1 Maastricht D1 (2-3)final