- Union Hockey
- Sponsoren
- Teams
- Dames 1
Terug
Dames 1
Ondersteuning
Functie |
Naam |
Aanvoerder |
Laura van den Eijnde |
Aanvoerder |
Jonna Klein-Holte |
Manager |
Ankie de Grunt |
Manager |
Marianne Storm |
Trainer/Coach |
Roderick Juffermans |
Ass. Trainer/Coach |
Guy Huiskes |
Ass. Trainer |
Joost Damen |
Aankomende speelronde
Thuis |
Uit |
Aanvang |
QZ D1 |
Maastricht D1 |
12:45 |
Oss D1 |
Apeliotes D1 |
12:45 |
Geel-Zwart D1 |
Best D1 |
12:45 |
Weert D1 |
HCAS D1 |
12:45 |
Oirschot D1 |
Union D1 |
12:45 |
Wijchen D1 |
Uden D1 |
12:45 |
Stand
Pos. |
Team |
# |
Punten |
W |
G |
V |
+ |
- |
Straf |
1 |
Maastricht D1 |
20 |
60 |
20 |
0 |
0 |
90 |
24 |
0 |
2 |
Oss D1 |
20 |
45 |
14 |
3 |
3 |
72 |
28 |
0 |
3 |
QZ D1 |
20 |
42 |
12 |
6 |
2 |
51 |
24 |
0 |
4 |
Union D1 |
20 |
38 |
12 |
2 |
6 |
54 |
27 |
0 |
5 |
Oirschot D1 |
20 |
37 |
13 |
1 |
6 |
65 |
34 |
3 |
6 |
Geel-Zwart D1 |
20 |
24 |
7 |
3 |
10 |
38 |
48 |
0 |
7 |
Apeliotes D1 |
20 |
22 |
7 |
1 |
12 |
32 |
49 |
0 |
8 |
Wijchen D1 |
20 |
21 |
6 |
3 |
11 |
37 |
57 |
0 |
9 |
HCAS D1 |
20 |
20 |
6 |
2 |
12 |
38 |
58 |
0 |
10 |
Weert D1 |
20 |
20 |
6 |
2 |
12 |
25 |
57 |
0 |
11 |
Uden D1 |
20 |
8 |
2 |
2 |
16 |
22 |
70 |
0 |
12 |
Best D1 |
20 |
7 |
2 |
1 |
17 |
21 |
69 |
0 |
Wedstrijden
Datum |
Tegenstander |
Aanvang |
Locatie |
26 mei |
HC Oirschot D1 |
12:45 |
uit
|
2 jun |
Oss D1 |
12:45 |
thuis - C-veld
|
Uitslagen
Thuis |
Uit |
Uitslag |
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 |
Apeliotes D1 |
Best D1 |
(4-1)final |
Uden D1 |
Weert D1 |
(2-2)final |
QZ D1 |
Wijchen D1 |
(7-2)final |
Maastricht D1 |
Oirschot D1 |
(7-1)final |
HCAS D1 |
Oss D1 |
(2-3)final |
Union D1 |
Geel-Zwart D1 |
(7-0)final |
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 |
Best D1 |
Union D1 |
(1-3)final |
Oss D1 |
Maastricht D1 |
(2-3)final |
Geel-Zwart D1 |
HCAS D1 |
(0-0)final |
Oirschot D1 |
Uden D1 |
(4-1)final |
Wijchen D1 |
Apeliotes D1 |
(0-3)final |
Weert D1 |
QZ D1 |
(2-1)final |
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 |
Uden D1 |
Oss D1 |
(2-4)final |
QZ D1 |
Oirschot D1 |
(1-1)final |
Maastricht D1 |
Geel-Zwart D1 |
(6-2)final |
HCAS D1 |
Best D1 |
(6-2)final |
Union D1 |
Apeliotes D1 |
(0-1)final |
Weert D1 |
Wijchen D1 |
(2-2)final |
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 |
Best D1 |
Maastricht D1 |
(0-1)final |
Oss D1 |
QZ D1 |
(1-1)final |
Geel-Zwart D1 |
Uden D1 |
(1-0)final |
Apeliotes D1 |
HCAS D1 |
(3-4)final |
Wijchen D1 |
Union D1 |
(1-3)final |
Oirschot D1 |
Weert D1 |
(10-0)final |
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 |
Uden D1 |
Best D1 |
(0-2)final |
HCAS D1 |
Union D1 |
(0-2)final |
Maastricht D1 |
Apeliotes D1 |
(3-2)final |
Oirschot D1 |
Wijchen D1 |
(2-0)final |
QZ D1 |
Geel-Zwart D1 |
(1-0)final |
Weert D1 |
Oss D1 |
(1-4)final |
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 |
Apeliotes D1 |
Uden D1 |
(2-1)final |
Geel-Zwart D1 |
Weert D1 |
(3-0)final |
Best D1 |
QZ D1 |
(0-1)final |
Oss D1 |
Oirschot D1 |
(3-2)final |
Wijchen D1 |
HCAS D1 |
(2-1)final |
Union D1 |
Maastricht D1 |
(0-1)final |
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 |
QZ D1 |
Apeliotes D1 |
(3-0)final |
Maastricht D1 |
HCAS D1 |
(6-0)final |
Uden D1 |
Union D1 |
(1-5)final |
Oss D1 |
Wijchen D1 |
(4-1)final |
Weert D1 |
Best D1 |
(4-2)final |
Oirschot D1 |
Geel-Zwart D1 |
(2-1)final |
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 |
Union D1 |
QZ D1 |
(1-1)final |
HCAS D1 |
Uden D1 |
(4-2)final |
Apeliotes D1 |
Weert D1 |
(2-1)final |
Geel-Zwart D1 |
Oss D1 |
(1-4)final |
Best D1 |
Oirschot D1 |
(1-3)final |
Wijchen D1 |
Maastricht D1 |
(1-4)final |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 |
Uden D1 |
Maastricht D1 |
(0-2)final |
Oss D1 |
Best D1 |
(2-0)final |
Geel-Zwart D1 |
Wijchen D1 |
(3-1)final |
Oirschot D1 |
Apeliotes D1 |
(7-0)scheduled |
Weert D1 |
Union D1 |
(0-1)final |
QZ D1 |
HCAS D1 |
(2-1)final |
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 |
Maastricht D1 |
QZ D1 |
(3-1)final |
Uden D1 |
Wijchen D1 |
(2-1)final |
HCAS D1 |
Weert D1 |
(4-0)final |
Apeliotes D1 |
Oss D1 |
(1-4)final |
Union D1 |
Oirschot D1 |
(4-2)final |
Best D1 |
Geel-Zwart D1 |
(3-3)final |
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 |
Geel-Zwart D1 |
Apeliotes D1 |
(4-1)final |
QZ D1 |
Uden D1 |
(8-1)final |
Oirschot D1 |
HCAS D1 |
(2-0)final |
Oss D1 |
Union D1 |
(1-1)final |
Wijchen D1 |
Best D1 |
(3-0)final |
Weert D1 |
Maastricht D1 |
(2-3)final |
ZONDAG 3 MAART 2024 |
Geel-Zwart D1 |
Union D1 |
(4-2)final |
Best D1 |
Apeliotes D1 |
(0-3)final |
Weert D1 |
Uden D1 |
(3-0)final |
Oirschot D1 |
Maastricht D1 |
(2-4)final |
Oss D1 |
HCAS D1 |
(7-0)final |
Wijchen D1 |
QZ D1 |
(1-1)final |
ZONDAG 10 MAART 2024 |
HCAS D1 |
Geel-Zwart D1 |
(1-2)final |
Maastricht D1 |
Oss D1 |
(4-1)final |
Apeliotes D1 |
Wijchen D1 |
(2-2)final |
Union D1 |
Best D1 |
(4-1)final |
Uden D1 |
Oirschot D1 |
(1-4)final |
QZ D1 |
Weert D1 |
(3-2)final |
ZONDAG 17 MAART 2024 |
Wijchen D1 |
Weert D1 |
(7-0)final |
Oirschot D1 |
QZ D1 |
(2-3)final |
Oss D1 |
Uden D1 |
(7-0)final |
Geel-Zwart D1 |
Maastricht D1 |
(2-3)final |
Best D1 |
HCAS D1 |
(2-4)final |
Apeliotes D1 |
Union D1 |
(1-4)final |
ZONDAG 24 MAART 2024 |
Weert D1 |
Oirschot D1 |
(3-2)expired |
Uden D1 |
Geel-Zwart D1 |
(1-2)final |
QZ D1 |
Oss D1 |
(1-1)scheduled |
Union D1 |
Wijchen D1 |
(2-3)final |
HCAS D1 |
Apeliotes D1 |
(2-1)final |
Maastricht D1 |
Best D1 |
(12-1)final |
Weert D1 |
Oirschot D1 |
(3-2)final |
ZONDAG 7 APRIL 2024 |
Apeliotes D1 |
Maastricht D1 |
(2-5)final |
Union D1 |
HCAS D1 |
(5-1)final |
Oss D1 |
Weert D1 |
(6-0)final |
Geel-Zwart D1 |
QZ D1 |
(3-3)scheduled |
Best D1 |
Uden D1 |
(0-2)final |
Wijchen D1 |
Oirschot D1 |
(1-3)final |
ZONDAG 14 APRIL 2024 |
Maastricht D1 |
Union D1 |
(5-2)final |
Uden D1 |
Apeliotes D1 |
(1-2)final |
QZ D1 |
Best D1 |
(2-0)final |
Oirschot D1 |
Oss D1 |
(3-2)final |
HCAS D1 |
Wijchen D1 |
(2-4)final |
Weert D1 |
Geel-Zwart D1 |
(2-0)final |
ZONDAG 21 APRIL 2024 |
Best D1 |
Weert D1 |
(3-0)final |
Apeliotes D1 |
QZ D1 |
(1-2)final |
Union D1 |
Uden D1 |
(6-1)final |
Wijchen D1 |
Oss D1 |
(0-6)final |
Geel-Zwart D1 |
Oirschot D1 |
(1-3)final |
HCAS D1 |
Maastricht D1 |
(1-3)final |
ZONDAG 28 APRIL 2024 |
Uden D1 |
HCAS D1 |
(3-3)final |
QZ D1 |
Union D1 |
(2-0)final |
Oss D1 |
Geel-Zwart D1 |
(4-3)final |
Maastricht D1 |
Wijchen D1 |
(7-1)final |
Weert D1 |
Apeliotes D1 |
(1-0)final |
Oirschot D1 |
Best D1 |
(6-0)final |
ZONDAG 12 MEI 2024 |
Union D1 |
Weert D1 |
(2-0)final |
HCAS D1 |
QZ D1 |
(2-7)final |
Best D1 |
Oss D1 |
(2-6)final |
Apeliotes D1 |
Oirschot D1 |
(1-4)final |
Wijchen D1 |
Geel-Zwart D1 |
(4-3)final |
Maastricht D1 |
Uden D1 |
(8-1)final |