Terug
Dit schema loopt van 5-12-2022 t/m 11-12-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 MO12-3 zaal Gijs Vugs
Lieke Stofmeel
De Veldschuur
17:00 - 18:00 JO16-1 zaal Pier Sinia
Sam Wessel
Meijhorst
17:00 - 18:00 MO14-3 zaal Joris Vriezen Kloosterhof De
17:15 - 18:30 MO16-3 zaal Fleur van der Lecq
Roos Schreven
De Veldschuur
18:00 - 19:00 JO16-2 zaal Pier Sinia Meijhorst
18:00 - 19:00 MO14-4 zaal Joris Vriezen Kloosterhof De
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JO12-1 zaal Andy Rothwell De Veldschuur
17:00 - 18:00 MO16-1 zaal Thimo Bout Kloosterhof De
17:00 - 18:00 MO16-4 zaal Andy Rothwell De Veldschuur
18:00 - 19:00 JO18-1 zaal Edo Sprokholt
Willem Hermans
Sporthal De Boog
18:00 - 19:00 MO16-2 zaal Thimo Bout Kloosterhof De
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 JO8-1 zaal De Veldschuur
15:00 - 16:00 Zaal benjamins/funkey/O8 Edo Sprokholt
Jasper Stokkermans
De Veldschuur
16:00 - 17:00 Onder 10-zaal Edo Sprokholt
Jasper Stokkermans
Bas Jiskoot
Tijn Giesberts
De Veldschuur
17:00 - 18:00 MO18-1 zaal Coen Jansen Sporthal De Boog
18:00 - 19:00 MO18-2 zaal Coen Jansen Sporthal De Boog
19:00 - 20:00 MO18-3 zaal Coen Jansen Sporthal De Boog
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Onder 8-zaal Edo Sprokholt
Jasper Stokkermans
Hugo Kouwer
De Veldschuur
16:00 - 17:00 Onder 9-zaal Edo Sprokholt
Jasper Stokkermans
Joep Pompen
De Veldschuur
16:30 - 17:30 MO12-2 zaal De Horstacker
17:30 - 18:30 JO14-1 zaal Lennart Straetemans
Martijn Libosan
Meijhorst
17:30 - 18:30 MO14-1 zaal Thomas Jong Jan Massinkhal
18:30 - 21:30 Dames 1 zaal Jan Massinkhal
18:30 - 21:30 Heren 1 zaal Jan Massinkhal
18:30 - 19:30 MO14-2 zaal Martijn Libosan Meijhorst
21:00 - 22:00 Dames 4 zaal De Veldschuur D4/DO25-1 samen. Wissel schema don/vrij met HO25-2
21:00 - 22:00 Dames Onder 25-1 zaal De Veldschuur D4/DO25-1 samen. Wissel schema don/vrij met HO25-2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 MO12-4 zaal Sophie Verkerk De Veldschuur
17:00 - 18:00 MO12-5 zaal Lara Pols De Veldschuur
18:00 - 19:00 MO12-1 zaal Jasper Stokkermans
Fieke Uwland
Passelegt
18:00 - 19:00 MO12-12c zaal Jasper Stokkermans
Fieke Uwland
Passelegt
18:00 - 19:00 MO12-6 zaal Lara Pols De Veldschuur
19:00 - 20:00 Dames 3 zaal Jeffrey Martijn Passelegt
19:00 - 20:00 MO14-5 zaal Lara Pols De Veldschuur
20:00 - 21:00 Heren Onder 25-2 zaal Passelegt Wissel schema don/vrij met DO25-1/D4
21:00 - 22:00 Dames Onder 25-3 zaal De Veldschuur