Wie doet wat?

Bestuur 
Joop van der Voort
Voorzitter
 
pasfoto
Koen van der Linden
Penningmeester
 
Desiré Lebens
HRM
 
Desiré Lebens
Seniorenzaken
 
pasfoto
Ineke Besjes
Jeugdzaken
 
pasfoto
Jeroen Wolters
PR, Communicatie en Sponsoring
 
pasfoto
Frank Claasen
Accommodatie en bar
 
Algemene zaken 
pasfoto
Jasper Stokkermans
Clubmanager
 
pasfoto
Edo Sprokholt
Technisch Manager
 
pasfoto
Ron van Basten
Horecamanager
 
pasfoto
Peter Sinia
Ledenadministratie
 
pasfoto
Jasper Stokkermans
Beheer LISA
 
Melissa Meurkens
Coördinator Shirts
 
Miranda Janssen
Coördinator Shirts
 
pasfoto
Rein Cozijn
Webmaster
 
pasfoto
Frans Hoefs
Contactpersoon Tuchtcommissie
 
Veiligheid 
pasfoto
Daan van Breda
Vertrouwenspersoon
 
pasfoto
Esther de Kluijs
Vertrouwenspersoon
 
Sponsoring 
pasfoto
Jeroen Wolters
Voorzitter
 
Kim Hagendoorn-Savenije
Lid
 
pasfoto
Nadia van Sligter
Lid
 
pasfoto
Phireau Louwers
Lid
 
pasfoto
Kees Schaaps
Lid
 
pasfoto
Albert Anijs
Lid
 
Senioren 
pasfoto
Bastiaan de Jong
Tophockey D1
 
Gijs Vugs
Tophockey H1
 
Desiré Lebens
TC Dames
 
Eva van den Berg
TC Dames
 
pasfoto
Rik Dirks
TC Heren
 
Merlijn Platvoet
TC Heren
 
Lisa Lebens
wedstrijdsecretariaat Zaal Senioren
 
pasfoto
Laura Lebens
wedstrijdsecretariaat Zaal Senioren
 
pasfoto
Marcel Schuurman
Coördinator keepersmaterialen senioren
 
pasfoto
Vera Poort
Wedstrijdsecretaris Senioren
 
Hans Lamkamp
Bedrijfshockey Coördinator
 
pasfoto
Ruud Zwart
Bedrijfshockey Coördinator
 
Rutger Leer
Wedstrijdsecretaris Senioren
 
pasfoto
Duco Lebens
Winteravondhockey Coördinator
 
pasfoto
Duco Lebens
Zomeravondhockey Coördinator
 
Jeugd 
pasfoto
Jasper Stokkermans
Coördinator Trainingstijden
 
pasfoto
Marcel Schuurman
Coördinator keepersmaterialen junioren
 
Soili Wolters-van der Steijn
Coördinator Wedstrijdtafel
 
Hezeke Hoefnagel
Coördinator Meisjes Onder 18
 
Maurice van Kuil
Coördinator Meisjes Onder 16
 
Ambro van Oosterhout
Coördinator Meisjes Onder 14
 
Jacob de Groot
Coördinator Meisjes Onder 12
 
Marcel Hermsen
Coördinator Jongens Onder 18, Onder 16 en Onder 14
 
Jacob de Groot
Coördinator Meisjes Onder 10
 
Thomas Mokkink
Coördinator Meisjes Onder 9
 
Jacob de Groot
Coordinator Funkey, Benjamins en JO8/MO8
 
Vincent Franken
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
 
Soili Wolters-van der Steijn
Wedstrijdsecretaris Jeugd
 
Vincent Franken
Wedstrijdsecretaris Jeugd
 
Evenementen 
pasfoto
Anne Baken
Lid
 
pasfoto
Siem du Maine
Lid
 
Medische zaken 
pasfoto
Hermien Winkelhorst
Lid EHBO commissie
 
Annejes Vonk
Lid EHBO commissie
 
Boukje van Dijk
Lid EHBO commissie
 
Redactie 
pasfoto
Demi Kampers
Redactie clubblad
 
Femke Rutten
Redactie clubblad
 
Veerle Jacobs
Redactie Social Media
 
pasfoto
Anne Baken
Redactie Social Media
 
Scheidsrechterszaken 
pasfoto
Frans Hoefs
Scheidsrechterscommissaris
 
Aïscha van Woudenberg
Scheidsrechtersindeling Zaterdag
 
Rutger Leer
Scheidsrechtersindeling Zondag
 
pasfoto
Vera Poort
Scheidsrechtersindeling Zondag
 
pasfoto
Pierre van Dijk
Coördinator Scheidsrechtersbegeleiding Zaterdag
 
pasfoto
Martijn Hoefs
CS + begeleider
 
Toernooien 
pasfoto
Frans Hoefs
Toernooileider C-toernooi