Terug

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Laura van den Eijnde
Aanvoerder Jonna Klein-Holte
Manager Ankie de Grunt
Manager Marianne Storm
Trainer/Coach Roderick Juffermans
Ass. Trainer/Coach Guy Huiskes
Ass. Trainer Joost Damen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Weert D1 Geel-Zwart D1 12:45
Maastricht D1 Union D1 12:45
Uden D1 Apeliotes D1 12:45
QZ D1 Best D1 12:45
Oirschot D1 Oss D1 12:45
HCAS D1 Wijchen D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Maastricht D1 16 48 16 0 0
2 Oss D1 16 36 11 3 2
3 Union D1 16 32 10 2 4
4 QZ D1 16 30 8 6 2
5 Oirschot D1 16 25 9 1 6
6 Geel-Zwart D1 16 24 7 3 6
7 HCAS D1 16 19 6 1 9
8 Apeliotes D1 16 19 6 1 9
9 Wijchen D1 16 15 4 3 9
10 Weert D1 16 14 4 2 10
11 Uden D1 16 7 2 1 13
12 Best D1 16 4 1 1 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
14 apr Maastrichtse Hockey Club MHC D1 12:45 uit
21 apr Hockey Club Uden D1 12:45 thuis - C-veld
28 apr HCQZ D1 12:45 uit
12 mei HV Weert D1 12:45 thuis - C-veld
26 mei HC Oirschot D1 12:45 uit
2 jun Oss D1 12:45 thuis - C-veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Apeliotes D1 Best D1 (4-1)final
Uden D1 Weert D1 (2-2)final
QZ D1 Wijchen D1 (7-2)final
Maastricht D1 Oirschot D1 (7-1)final
HCAS D1 Oss D1 (2-3)final
Union D1 Geel-Zwart D1 (7-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Best D1 Union D1 (1-3)final
Oss D1 Maastricht D1 (2-3)final
Geel-Zwart D1 HCAS D1 (0-0)final
Oirschot D1 Uden D1 (4-1)final
Wijchen D1 Apeliotes D1 (0-3)final
Weert D1 QZ D1 (2-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Uden D1 Oss D1 (2-4)final
QZ D1 Oirschot D1 (1-1)final
Maastricht D1 Geel-Zwart D1 (6-2)final
HCAS D1 Best D1 (6-2)final
Union D1 Apeliotes D1 (0-1)final
Weert D1 Wijchen D1 (2-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Best D1 Maastricht D1 (0-1)final
Oss D1 QZ D1 (1-1)final
Geel-Zwart D1 Uden D1 (1-0)final
Apeliotes D1 HCAS D1 (3-4)final
Wijchen D1 Union D1 (1-3)final
Oirschot D1 Weert D1 (10-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Uden D1 Best D1 (0-2)final
HCAS D1 Union D1 (0-2)final
Maastricht D1 Apeliotes D1 (3-2)final
Oirschot D1 Wijchen D1 (2-0)final
QZ D1 Geel-Zwart D1 (1-0)final
Weert D1 Oss D1 (1-4)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Apeliotes D1 Uden D1 (2-1)final
Geel-Zwart D1 Weert D1 (3-0)final
Best D1 QZ D1 (0-1)final
Oss D1 Oirschot D1 (3-2)final
Wijchen D1 HCAS D1 (2-1)final
Union D1 Maastricht D1 (0-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
QZ D1 Apeliotes D1 (3-0)final
Maastricht D1 HCAS D1 (6-0)final
Uden D1 Union D1 (1-5)final
Oss D1 Wijchen D1 (4-1)final
Weert D1 Best D1 (4-2)final
Oirschot D1 Geel-Zwart D1 (2-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Union D1 QZ D1 (1-1)final
HCAS D1 Uden D1 (4-2)final
Apeliotes D1 Weert D1 (2-1)final
Geel-Zwart D1 Oss D1 (1-4)final
Best D1 Oirschot D1 (1-3)final
Wijchen D1 Maastricht D1 (1-4)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Uden D1 Maastricht D1 (0-2)final
Oss D1 Best D1 (2-0)final
Geel-Zwart D1 Wijchen D1 (3-1)final
Oirschot D1 Apeliotes D1 (7-0)scheduled
Weert D1 Union D1 (0-1)final
QZ D1 HCAS D1 (2-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Maastricht D1 QZ D1 (3-1)final
Uden D1 Wijchen D1 (2-1)final
HCAS D1 Weert D1 (4-0)final
Apeliotes D1 Oss D1 (1-4)final
Union D1 Oirschot D1 (4-2)final
Best D1 Geel-Zwart D1 (3-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Geel-Zwart D1 Apeliotes D1 (4-1)final
QZ D1 Uden D1 (8-1)final
Oirschot D1 HCAS D1 (2-0)final
Oss D1 Union D1 (1-1)final
Wijchen D1 Best D1 (3-0)final
Weert D1 Maastricht D1 (2-3)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Geel-Zwart D1 Union D1 (4-2)final
Best D1 Apeliotes D1 (0-3)final
Weert D1 Uden D1 (3-0)final
Oirschot D1 Maastricht D1 (2-4)final
Oss D1 HCAS D1 (7-0)final
Wijchen D1 QZ D1 (1-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
HCAS D1 Geel-Zwart D1 (1-2)final
Maastricht D1 Oss D1 (4-1)final
Apeliotes D1 Wijchen D1 (2-2)final
Union D1 Best D1 (4-1)final
Uden D1 Oirschot D1 (1-4)final
QZ D1 Weert D1 (3-2)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Wijchen D1 Weert D1 (7-0)final
Oirschot D1 QZ D1 (2-3)final
Oss D1 Uden D1 (7-0)final
Geel-Zwart D1 Maastricht D1 (2-3)final
Best D1 HCAS D1 (2-4)final
Apeliotes D1 Union D1 (1-4)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Weert D1 Oirschot D1 (3-2)expired
Uden D1 Geel-Zwart D1 (1-2)final
QZ D1 Oss D1 (1-1)scheduled
Union D1 Wijchen D1 (2-3)final
HCAS D1 Apeliotes D1 (2-1)final
Maastricht D1 Best D1 (12-1)final
Weert D1 Oirschot D1 (3-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Apeliotes D1 Maastricht D1 (2-5)final
Union D1 HCAS D1 (5-1)final
Oss D1 Weert D1 (6-0)final
Geel-Zwart D1 QZ D1 (3-3)scheduled
Best D1 Uden D1 (0-2)final
Wijchen D1 Oirschot D1 (1-3)final